Prowadzące wykłady

Poznaj prowadzące wykłady z cyklu „Zredukuj stres”, na których nauczysz się różnorodnych technik relaksacyjnych i sposoby obniżania poziomu stresu.

Katarzyna Bokuń

Z zawodu psycholożka i tłumaczka. Z pasji life coach i certyfikowana nauczycielka uważności (mindfulness). W swojej pracy opiera się na holistycznym rozumieniu człowieka widzianego jako jedność trzech wzajemnie wpływających na siebie obszarów: ciała, umysłu i świadomości (ducha). Zapalona psychoedukatorka i blogerka. Na swoim blogu – nierzadko z przymrużeniem oka –  przekłada wiedzę z zakresu psychologii, coachingu i mindfulness na codzienne życie.

Absolwentka Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie (specjalizacja psychologia kliniczna i zdrowia) oraz Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Certyfikowana Coach International Coaching Community (ICC). Prowadzi 8-tygodniowe treningi uważności Mindfulness Based Living Course (MBLC) według programu opracowanego przez Mindfulness Association UK i Mindfulness Association Polska.

Psychologia kliniczna dała jej solidną porcję wiedzy na temat funkcjonowania ludzkiej psychiki. Coaching wyposażył w użyteczne narzędzia służące wspieraniu świadomej zmiany. Praktykowanie uważności zaś, uświadomiło istnienie wzajemnych powiązań pomiędzy ciałem, umysłem oraz chwilą teraźniejszą.

Aleksandra Świstow

Współzałożycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, menadżerka, mówczyni motywacyjna, pilotka wycieczek, dziennikarka, socjolożka, redaktorka, blogerka, fascynatka tajników umysłu zgłębiająca filozofię mindfulness, techniki regulacji emocji i mądrość ciała, miłośniczka gór, wpatrywania się w morze i wydeptywania leśnych ścieżek. Autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana i książki „Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin” wydanej przez National Geographic.

Doświadczenie w organizacji ludziom dobrych, energetyzujących i inspirujących doświadczeń zdobywała przez lata pracy w sektorze turystycznym, prowadząc zarówno wyjazdy przygodowe po krajach Azji Południowo-Wschodniej, jak i duże wydarzenia integracyjne i motywacyjne dla firm. Ogromna pasja dla poznawania różnych kultur, umiejętność opowiadania, zarażania dobrą energią i chęcią do działania, zaprowadziła ją na sceny dziesiątek eventów komercyjnych i organizowanych przez instytucje kultury.

Ukończyła 8-tygodniowy trening uważności MBSR i uważa, że wyrobienie nawyku regularnej medytacji, jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie można zrobić dla swojego dobrostanu. Na co dzień uczy się uważności od adoptowanej suczki Frankie.

Anna Werstak

Pomysłodawczyni i założycielka marek „Pani ma relaks” oraz „Akademia relaksu”, certyfikowana nauczycielka jogi, trenerka technik relaksacyjnych, adeptka uważności, menadżerka, organizatorka oraz miłośniczka rękodzieła i arteterapii.

Rzuciła pracę w korporacji, by móc robić tylko to co sprawia jej przyjemność – tak narodził się projekt „Pani ma relaks”, którego misją jest tworzenie przyjaznej przestrzeni dla kobiet, w której mogą wyjść z pełnionych na co dzień ról i skupić uwagę wyłącznie na swoich potrzebach. Ania na wyjazdach prowadzi jogę, medytacje, praktykę uważności oraz warsztaty z rękodzieła. W ramach projektu, poza inspirującymi warsztatami nagrywa „Relaksujący Podcast”, którego każdy odcinek to inna forma sesji relaksacyjnej.

W kwietniu 2019 roku ukończyła kurs nauczycielki akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance (RYT200h). Jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Jest także certyfikowanym nauczycielem Joga Nidra, czyli “jogicznego snu”, który jest wspaniałą techniką łączącą ciało, umysł i ducha, przynoszącą spokój, odprężenie i dobre samopoczucie.